Zabiegi

DEPILACJA LASEREM DIODOWYM

Depilacja  laserem diodowym uważana jest obecnie za najbardziej efektywną metodę usuwania niechcianego owłosienia. Emitowane prze laser wysokoenergetyczne impulsy świetlne pochłaniane są przez melaninę, barwnik zawarty w mieszku włosowym, a skumulowane ciepło uszkadza macierz włosa. Już w wyniku pierwszego zabiegu zniszczeniu ulega nawet 40% usuwanych włosów. Ilość zabiegów zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjentów, ale w większości wypadków wykonuje się ich od 5 do 8.

Cennik:

Depilacja laserem diodowym

ZABIEGI Z UŻYCIEM LASERA ELIGHT  IPL+RF:

– depilacja laserowa
Depilacja laserowa jest jedną z najskuteczniejszych metod zabiegów, których efektem może być trwałe usunięcie owłosienia. Polega na przemianie energii świetlej w skoncentrowane ciepło powodujące niszczenie komórek macierzystych w skutek czego włoski wypadają wraz z cebulkami w przeciągu 2 tygodni. Do zabiegu stosowane jest urządzenie Spectrum V Med™, wykorzystujące technologię Elight opartą na wzmocnieniu energii świetlna IPL falą radiową RF. Ilość zabiegów depilacji laserowej uzależniona jest od strefy ciała, grubości oraz koloru włosa.

Cennik:

Depilacja Elight IPL RF

– fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie polega na niwelowaniu skutków procesu starzenia się skóry silnymi impulsami świetlnymi, które przekształcone w energię cieplną stymulują znajdujące się w głębokich warstwach skóry fibroblasty, w efekcie czego wytwarzane przez nie elastyna i kolagen obkurczają włókna kolagenowe. Skóra staje się bardziej napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Terapia fotoodmładzania składa się 5-10 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.

Cennik:

Fotoodmładzanie Elight IPL RF

– terapia trądzikowa
W terapii trądzikowej impulsy świetlne przekształcone w intensywne ciepło wewnątrz skóry powodują jej odkażanie, obkurczają pory oraz niszczą bakterie wywołujące trądzik. Zapobiega to powstawaniu zmian trądzikowych i szybko przynosi widoczne efekty. Należy wykonać 5-10 zabiegów co 2 tygodnie.

Cennik:

Likwidacja trądziku Elight IPL RF

– terapia przebarwieniowa
Przebarwienia widoczne w postaci brązowych plam usytuowanych najczęściej na twarzy, plecach dekolcie, przedramionach oraz dłoniach najefektywniej usuwane są przy użyciu urządzenia Elight (IPL+RF). Stają się one ciemniejsze, a następnie ulegają złuszczeniu. Wykonywanych jest 5-10 zabiegów co 2 tygodnie.

Cennik:

Likwidacja przebarwień Elight IPL RF

– terapia naczynkowa
Zabieg zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych widocznych szczególnie na twarzy przeprowadzany jest z wykorzystaniem urządzenia Elight (IPL+RF), które emituje energię cieplną pochłanianą przez hemoglobinę w rezultacie czego następuje niszczenie ścianki naczynia krwionośnego i jego likwidacja. Zamknięcie naczynek wymaga 5-10 wizyt w zależności od ich ilości i wielkości.

Cennik:

Zamykanie naczynek Elight IPL RF

ZABIEGI MASAŻU PRÓŻNIOWEGO Z UŻYCIEM URZĄDZENIA magicPotTM:

– zabiegi antycellulitowe magicCLT
Zabiegi z użyciem innowacyjnego urządzenia magicPotTM łączącego trzy technologie: RF, Vacuum (masażu próżniowego) i światła LED pobudzają metabolizm oraz lipazę powodując zmniejszenie cellulitu i wyraźne wyszczuplenie. Modelują sylwetkę oraz redukują tkankę tłuszczową.

Cennik:

Zabiegi antycellulitowe magicCLT

– zabiegi wyszczuplające magicSLIM
Jednoczesne zastosowanie trzech technologii: RF, Vacuum (masażu próżniowego) i światła LED urządzenia magicPotTM aktywnie pobudza spalanie tkanki tłuszczowej i procesy metaboliczne prowadząc do systematycznego chudnięcia i wygładzania powierzchni ciała.

Cennik:

Zabiegi wyszczuplające magicSLIM

– zabiegi drenujące magicDREN
Zastosowanie w zabiegu Vacuum (masażu próżniowego) w połączeniu z RF i światłem LED urządzenia magicPotTM  umożliwia wykorzystanie w zabiegach techniki przepychająco-tłoczącej co likwiduje różnego rodzaju obrzęki i zastoje, a skóra staje się jędrniejsza.

Cennik:

Zabiegi drenujące magicDREN

– zabiegi liftingujące magicLIFT
Zabiegi liftingujące wykorzystujące technologię VRL  urządzenia magicPotTM stosowane są na twarz, szyję, dekolt i piersi. Ich celem jest pobudzenie procesów regeneracyjnych głębokich warstw skóry przez co staje się ona elastyczniejsza. Zredukowaniu ulegają zmarszczki a owal twarzy zostaje podniesiony.

Cennik:

Zabiegi liftingujące magicLIFT

– zabiegi na okolice oczu magicEYE
Zabiegi magiEYE są zabiegami opartymi na technologii VRL urządzenia magicPotTM ukierunkowanymi na zwiększenie elastyczności skóry w okolicach oczu i czoła oraz redukcję zmarszczek.

Cennik:

Zabiegi na okolice oczu magicEYE

ZABIEGI NA TWARZ:

– mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja diamentowa polega na mechanicznym złuszczaniu zewnętrznej warstwy skóry za pośrednictwem głowic pokrytych diamentami różnej gradacji połączonych z pompą zasysającą i usuwającą zrogowaciały naskórek. Może być ona wykorzystywana do likwidowania blizn, przebarwień, rozstępów, prosaków, zaskórników, zmian potrądzikowych, zmarszczek z okolic oczu, ust i szyi.

Cennik:

Mikrodermabrazja

– peeling kawitacyjny
Zabieg peelingu kawitacyjnego poprzez wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych i mikromasażu służy bezbolesnemu oczyszczaniu skóry. Pozwala na usunięcie wągrów, zaskórników i bakterii. Działa kojąco i regenerująco oraz wygładza powierzchnię skóry działając na nią odmładzająco. Umożliwia pozbycie się nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych. Jego wykonanie wspiera przenikanie do głębszych warstw skóry aktywnych preparatów odżywczych.

Cennik:

Peeling kawitacyjny

– mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna, alternatywna dla mezoterapii igłowej i w przeciwieństwie do niej bezbolesna metoda wtłaczania preparatów odżywczych do wnętrza skóry właściwej. Impulsy elektryczne o natężeniu dopasowanym do wymagań klientki wywołują zjawisko elektoportacji, w wyniku której dochodzi do transmisji substancji odżywczych. Zabieg zalecany jest w celu likwidacji zmarszczek, kurzych łapek i obrzęków, poprawy elastyczności skóry, przy skórze naczyniowej i suchej. Należy wykonać 6 -10 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Cennik:

Mezoterapia bezigłowa

– oczyszczanie manualne twarzy
Oczyszczanie manualne to zabieg ręcznego usuwania wągrów, prosaków i innych zanieczyszczeń zlokalizowanych przy powierzchni skóry dzięki czemu ulega ona wygładzeniu. Składają się na niego:
zmycie makijażu, wykonanie peelingu kawitacyjnego, nałożenie maseczki rozpulchniającej, zmiękczenie skóry wapozonem, oczyszczanie manualne, tonizacja i dezynfekcja skóry, nałożenie maseczki ściągającej i kremu.

Cennik:

Oczyszczanie manualne

– zabieg przeciwzmarszczkowy
W skład zabiegu wchodzą: wykonanie peelingu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji diamentowej, sonoforeza z ampułką do wyboru: kolagenową, napinającą lub z koenzymem Q10, nałożenie maseczki algowej.

Cennik:

Zabieg przeciwzmarszczkowy

– zabieg przeciwtrądzikowy
W skład zabiegu wchodzą: wykonanie peelingu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji diamentowej, sonoforeza z ampułką ACNE, nałożenie maseczki algowej.

Cennik:

Zabieg przeciwtrądzikowy

– zabieg odżywczy z witaminą C dla skór naczyniowych
W skład zabiegu wchodzą: wykonanie peelingu kawitacyjnego, sonoforeza z ampułką z witaminą C, nałożenie maseczki algowej.

Cennik:

Zabieg z witaminą C dla skór naczyniowych

– zabieg rozjaśniający dla skóry z przebarwieniami
W skład zabiegu wchodzą: wykonanie peelingu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji diamentowej, sonoforeza z ampułką wybielającą, nałożenie maseczki algowej.

Cennik:

Zabieg rozjaśniający przeciwko przebarwieniom

– zabieg rozświetlający
W skład zabiegu wchodzą: peeling enzymatyczny, peeling kawitacyjny, nałożenie kwasu migdałowego lub mikrodermabrazja diamentowa, aplikacja kremu na bazie kwasu migdałowego. 

Cennik:                                                                                                                     

Zabieg rozświetlający

– mezoterapia mikroigłowa Mesoboost® DERMA ROLLER

Mesoboost® Derma Roller to profesjonalny zabieg mezoterapii mikroigłowej. Metoda ta polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie. Ich skutkiem jest indukcyjne tworzenie się kolagenu, a w konsekwencji przebudowa, regeneracja i odmłodzenie skóry. Zabiegowi towarzyszy wprowadzanie preparatów marki Mesoboost®, których kluczowym składnikiem jest potrójny kwas hialuronowy, zawierający małą, średnią i dużą cząsteczkę HA. W zależności od rodzajów skóry poza kwasem hialuronowym preparaty mogą zawierać kwas askorbinowy (MESOBOOST® HAC – wskazany w przypadku zmarszczek, utraty jędrności, nierównomiernego kolorytu cery), kwas laktobionowy (MESOBOOST® CAPILLAR – dedykowany dla skóry wrażliwej, naczyniowej, ze skłonnością do rumienia i stanów zapalnych), kolagenu i elastyny (MESOBOOST® COLLAGEN & ELASTIN – wskazany do terapii skór dojrzałych w w w celu silnej regeneracji, nawilżenia, ujędrnienia, odbudowy struktur podporowych i wypełnienia zmarszczek). Mesoboost® Derma Roller wykonywany jest obrotowym wałkiem posiadającym 192 igły z certyfikacja medyczną.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMA ROLLER

– mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN                                                                                                            Zabieg DERMA PEN polega na automatycznym nakłuwaniu skóry mikroigłami. Powstające w wyniku iniekcji mikrokanaliki  umożliwiają aplikacje indywidualnie dobranych preparatów. Zawarte w nich substancje aktywne przenikają do skóry właściwej i penetrując ją ulegają szybkiej i efektywnej absorpcji nieosiągalnej  dla innych zabiegów kosmetycznych. Działanie mikroigieł stymuluje dodatkowo skórę do produkcji kolagenu i elastyny poprawiając jej gęstość i elastyczność. Końcówka z mikroigłami jest sterylnie zapakowana i przeznaczone dla jednej osobie  co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów. Wskazaniami do wykonania zabiegu mogą być cellulit, blizny, przebarwienia, rozstępy, zmarszczki, zwiotczenie i wysuszenie skóry.

Cennik:

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMA PEN

– peeling chemiczny kwasem migdałowym
Peeling kwasem migdałowym polega na chemicznym złuszczaniu powierzchownych warstw naskórka. Zalecany jest w przypadkach przebarwień, trądziku, fotostarzenia, zmarszczek, poszerzonych porach, skóry o nierównej pigmentacji.

Cennik:

PEELING CHEMICZNY KWASEM MIGDAŁOWYM

– maski algowe i kremowe
Maski mogą być kładzione na twarz, szyję i dekolt, a ich rodzaj uzależniony jest od rodzaju zabiegu i rodzaju skóry klientki.

HENNA I REGULACJA RZĘS I BRWI
W ramach stylizacji wykonujemy hennę brwi i rzęs oraz regulację brwi.

Cennik:

HENNA I REGULACJA RZĘS I BRWI

PRZEKŁUWANIE USZU
Zabieg wykonujemy aparatem Studex Plus dzięki czemu jest on bardzo szybki. Oferowane do niego kolczyki są hypoalergiczne, nie zawierają niklu i są sterylne.

Cennik:

PRZEKŁUWANIE USZU